Építési beruházás - 267374-2018
Magyarország-Baja: Kikötőépítés
2018/S 118-267374
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés az IKOP-2.1.0-15-2016-00027 azonosító számú Bajai Közforgalmú Kikötő fejlesztése projekthez kapcsolódóan engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítésére, valamint az ép
II.1.2)Fő CPV-kód
45241000 Kikötőépítés
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés az IKOP-2.1.0-15-2016-00027 azonosító számú Bajai Közforgalmú Kikötő fejlesztése című projekthez kapcsolódóan engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítésére, valamint az építési-kivitelezési munkák elvégzésére
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45221250 Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
45233120 Közút építése
45213316 Járdák kivitelezése
45233161 Gyalogút építése
45233141 Közútkarbantartás
45233142 Közútjavítás
45233220 Közút burkolása
45233228 Útburkolat építése
45233200 Különféle útburkolatok
45233150 Forgalomlassító szerkezetek építése
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45231000 Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése
45247130 Vízvezeték építése
45247112 Vízelvezető csatorna építése
45111290 Közmű-előkészítési munka
45111100 Bontási munka
45233250 Burkolási munka az utak kivételével
45231220 Gázvezetékek építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45232452 Vízelvezetés
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Teljes mennyiség (az adatok tájékoztató jellegűek):
Tervezési előkészítési feladatok
— Létesítmény megvalósításához szükséges tervek és egyéb kapcsolódó dokumentációk elkészítése
— Megvalósulási tervek üzemeltetési utasítások készítése
— Régészet
— Lőszermentesítés
— Ideiglenes létesítmények tervezése kivitelezése
— Környezeti hatásvizsgálat, klímakockázati elemzés, ökológiai állapotfelmérés (beleértve a vizek állapotára gyakorolt hatásbecslést) elkészítése
— Natura 2000 nyilatkozat beszerzése
Közművek létesítése
— Térvilágítási hálózat kiépítése, védelembe helyezése: 1052 fm
— Víz és tüzivíz vezeték építése, védelembe helyezése:1337,5 fm
— Csapadékvíz vezeték és szivárgó csatorna építése, védelembe helyezése: 795 fm
Útépítés és kapcsolódó magasépítési feladatok
— Épületbontás: 10030 légm3
— Töltés építés: 3171 m3
— Térkő burkolat építése: 7702 m2
— Aszfalt burkolat építése: 193 m3
— Cementes stabilizáció: 535 m3
Partfal építés
— Beton és cementes kötőanyagú burkolat bontása: 2248 m3
— Műtárgyépítéssel kapcsolatos bontási munkák: 1190 m3
— Cementes stabilizáció 495 m3
— CP4/2,7 vasalt betonburkolat készítése: 792 m3
— Aszfaltozás: 142 m3
— Földkitermelés: 9850 m3
— Földvisszatöltés és tömörítés: 10800 m3
— Csatlakozó meder kotrása: 3000 m3
— Szádfalazás: 1870 m2
— Szádfalak korrózióvédelme: 1125 m2
— Meglévő üreg kitöltése speciális talajkeverékkel: 4000 m3
— Bent maradó acél szádlemez védelem: 300 m2
— Meglévő dilatációk zárása acél elemekkel: 160 m2
— Hézag tömítése speciális duzzadó anyaggal: 400 m2
— Vasbeton szerkezet felületi javítása: 2400 m2
— Szerkezeti vasbeton gerenda készítése: 150 m3
— Vasbeton támfal készítése: 280 m3
— Rézsűburkolat készítése:445 m2
Vasútépítés
— Vágány bontása kompletten 24 mh: 950 vfm
— Egyszerű kitérő bontása: 7 csop
— Átszelési kitérő bontása: 2 csop
— Felső ágyazat bontás: 1200 m3
— Alsó ágyazat bontás:970 m3
— Kisgépes vágányépítés 54-es rendszerű: 1 130 vfm
— Kisgépes vágányépítés 48-as rendszerű: 45 vfm
— Nagygépes vágányszabályozás: 3 000.0 vfm
— Sín csiszolása: 3 000 vfm
— B54-XIII típusú kitérő beépítése: 5 csop
— B54-XIV típusú kitérő beépítése: 1 csop
— Nagygépes kitérő szabályozás: 14 csop
— 48-XIII típusú, használt minősített kitérő beépítése: 2 csop
— 48-XIV típusú, használt minősített kitérő beépítése: 1 csop
— B54-XIII típusú kitérő burkolható közbensőrésszel: 1 csop
— B54-XIII típusú kitérő burkolható közbenső-, és keresztezési résszel: 1 csop
— B54-XIII típusú kitérő teljes hosszban burkolható kivitelben: 1 csop
— Vasúti távközlő vezeték építése: 970 fm
— Statikus elektronikus vágányhídmérleg telepítése: 1 db
— Ürítő garat létesítése 2 db
— Anyagmozgató berendezés létesítése 2 db
— Anyagmozgató berendezés átalakítása 2 db
Kapcsolódó alépítményi és kiegészítő munkák
A használatba vételi engedélyezési eljárás(ok)hoz kapcsolódó valamennyi szükséges dokumentáció Ajánlatkérő részére történő átadása
A felhívásban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban szereplő meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad.