I. Folytatás innen: II.2.4.
3. A szerződés teljesítése érdekében szükséges engedély, hozzájárulás megszerzése, hatósági, tulajdonosi, kezelői egyeztetések, hatósági eljárások teljes körű lebonyolítása (kivéve az üzemeltetési engedélyeztetés), a lejárt hatályú szakhatósági és közműkezelői engedélyek módosítása, ill. érvényességének meghosszabbítása.
4. A tervezett beavatkozások, létesítmények kivitelezése során érintett közművezetékek átépítése/áthelyezése, üzemeltetőkkel, hálózati engedélyessel történő egyeztetése, hozzájárulások megszerzése, engedélyeztetése.
5. Szükség szerinti építés előkészítő munkák, növényzetirtás, tereprendezés, szállítási útvonalak kialakítása, folyamatos karbantartása, földmunkák, burkolatok építése, bontási munkák, műtárgyépítés és felújítás, technológiai gépészet, egyéb gépészeti berendezések kivitelezése, külső, belső energiaellátás és működtetés kivitelezése.
6. Megvalósulási tervek készítése.
7. A kivitelezés során tervezői művezetés biztosítása.
8. A teljes építési terület lőszermentesítési feladatainak elvégzése.
9. Régészeti előzetes hatásvizsgálat, előzetes környezetvédelmi vizsgálat és környezetvédelmi engedély beszerzése.
2. ajánlattevő:
Közös Ajánlatte vők neve: M-E 2020 Konzorcium.
Közös Ajánlattevő 1 (képviselő, konzorcium veze tő tagja) neve: Mészáros és Mészáros Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Közös Ajánlattevő 1 székhelye: 8086 Felcsút, 0311/5. hrsz
Adószáma: 12671003-2-07.
Közös Ajánlattevő 2 (képvise lő, konzorcium tagja) neve: EuroAszfalt Építő és Szolgáltató Kft.
Közös Ajánlattevő 2 székhelye: 2225 Üllő, belterület hrsz. 3753
Adószáma: 13125811-2-44