Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
INTHR Lijn 16S Doornstraat - Waldeck Pyrmontkade
Referenznummer der Bekanntmachung: I&A 200142
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De scope betreft het geschikt maken van de traminfrastructuur op het traject van tramlijn 16 zodanig dat het voldoet aan het:
2. Verhogen capaciteit door de inzet van bredere voertuigen en kortere reistijd;
3. Verbeteren van het tramnetwerk door o.a. extra wissels aan te brengen;
4. Toegankelijk maken van perrons voor de lage vloertrams.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen
45234128 Bau von Straßenbahnhaltestellen
45233130 Bauarbeiten für Fernstraßen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Werkzaamheden
Traminfrastructuur (spoor met fundering, bovenleiding, perrons, WS&T, etc.)
• Verwijderen, verplaatsen en aanbrengen tramsporen (wissels, kruisingen (hartstukken) , bogen, recht spoor) ;
• Verwijderen, verplaatsen en aanbrengen bovenleidingsysteem;
• Verwijderen en aanbrengen aansturing en veiligheidsinstallaties sporen
• Verplaatsen en vernieuwen perrons;
• Aanbrengen en tzt verwijderen tijdelijke halteplaatsen bus.
Wegprofiel (auto, fiets, etc.)
• Herstraten bestrating en vervangen van asfaltconstructie van gevel tot gevel;
• Herinrichten van het kruispunt President Kennedylaan / Stadhouderslaan als onderdeel van de Noordwestelijke Hoofdroute