Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„ИНЖЕНЕРИНГ (ПРОЕКТИРАНЕ, АВТОРСКИ НАДЗОР И СТРОИТЕЛСТВО) ЗА ИЗГРАЖДАНЕ И ОБОРУДВАНЕ НА ПЛОЩАДКА ЗА ОПОЛЗОТВОРЯВАНЕ НА ЗЕЛЕНИ ОТПАДЪЦИ В ОБЩИНА КАМЕНО, ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ”
II.1.2)Основен CPV код45000000 Строителни и монтажни работи
II.1.4)Кратко описание:
Обособена позиция № 1: „Инженеринг (проектиране, авторски надзор и строителство) за изграждане на площадка за оползотворяване на зелени отпадъци в Община Камено“
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45000000 Строителни и монтажни работи
II.2.4)Описание на обществената поръчка: