Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dozór i ochrona mienia siedziby Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie i Wojskowej Komendy Uzupełnień Warszawa – Mokotów mieszczących się przy ul. Winnickiej 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO) zobowiązuje się, począwszy od 1.6.2020 od godziny 7.00 do 1.6.2022 do godziny 7.00, realizować na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną obiektu Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego Warszawa i Wojskowej Komendy Uzupełnień Warszawa – Mokotów mieszczących się w Warszawie przy ul. Winnickiej 1.
2. Wykonawca zapewni patrol interwencyjny całodobowy na wezwanie oddzielnie w WKU Warszawa – Mokotów i WSZW w Warszawie – we wszystkie dni kalendarzowe w roku. Patrol co najmniej dwuosobowy na pojeździe osobowym lub osobowo-terenowym, uzbrojony w broń palną, ze środkami przymusu bezpośredniego, tj. kajdanki, pałki służbowe, ręczne miotacze substancji obezwładniających, oraz telefon komórkowy. Pracownicy patrolu muszą posiadać legitymacje kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej oraz pozwolenie na broń.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SIWZ nr 9.1.
Dozór i ochrona mienia Jednostki Wojskowej nr 2063 mieszczącego się w kompleksie woskowym K-7046 przy ul. Radiowej
Los-Nr.: 2
1. Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO) zobowiązuje się, począwszy od 5.11.2020 od godziny 7.00 do 5.11.2021 do godziny 7.00, realizować na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną kompleksu wojskowego K-7046 Jednostki Wojskowej nr 2063 przy ul. Radiowa 2.
2. Usługa na rzecz Jednostki Wojskowej nr 2063 realizowana jest w systemie całodobowej (24 godzinnej) portierni, tj.: 24 godzinny system ochrony od 7.00 do 7.00, usługa wykonywana jest ilością dwóch pracowników na zmianie z środkami przymusu bezpośredniego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SIWZ nr 9.2.