Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onderhoud bermen en watergangen 2022-2029
Referentienummer: C01214
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45233229 Onderhoud van bermen
II.1.4)Korte beschrijving:
Raamovereenkomst met één opdrachtnemer ten behoeve van het onderhoud van bermen en watergangen in de gemeente Hollands Kroon. Het onderhoud is voor een periode van minimaal 2 jaar en met 3x een verlenging van twee jaar tot maximaal 8 jaar.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)77340000 Snoeien van bomen en heggen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Raamovereenkomst voor het onderhoud van bermen en watergangen.