Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Projekto „Lietuvos transporto saugos administracijos informacinių išteklių sukūrimas“ informacinių išteklių sukūrimui reikalinga kompiuterių tinklo, tarnybinių stočių ir programinė įranga
II.1.2)Código CPV principal32420000 Equipo de red
II.1.4)Breve descripción:
Projekto „Lietuvos transporto saugos administracijos informacinių išteklių sukūrimas“ informacinių išteklių sukūrimui reikalinga kompiuterių tinklo, tarnybinių stočių ir programinė įranga. Pirkimas skaidomas į 2 dalis:
— pirma pirkimo dalis – tinklo įranga,
— antra pirkimo dalis – tarnybinių stočių ir programinė įranga.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 165 289.26 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Projekto „Lietuvos transporto saugos administracijos informacinių išteklių sukūrimas“ informacinių išteklių sukūrimui reikalinga kompiuterių tinklo įranga
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72700000 Servicios de red informática
II.2.4)Descripción del contrato:
Projekto „Lietuvos transporto saugos administracijos informacinių išteklių sukūrimas“ informacinių išteklių sukūrimui reikalinga kompiuterių tinklo įranga:
1) srautų balansavimo įrenginys ir web aplikacijų ugniasienė (WAP) – 2 vnt.;
2) kompiuterių tinklo maršrutizatoriai (Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai) – 9 vnt.;
3) kamieninio tinklo komutatoriai – 2 vnt.
Projekto „Lietuvos transporto saugos administracijos informacinių išteklių sukūrimas“ informacinių išteklių sukūrimui reikalinga tarnybinių stočių ir programinė įranga
Lote nº: 2
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)30200000 Equipo y material informático
48710000 Paquetes de software de copia de seguridad o recuperación
72263000 Servicios de implementación de software
51612000 Servicios de instalación de equipo para procesamiento de la información
Projekto „Lietuvos transporto saugos administracijos informacinių išteklių sukūrimas“ informacinių išteklių sukūrimui reikalinga tarnybinių stočių ir programinė įranga:
1) 10 Gbps greitaveikos LAN komutatorius į Flex System Enterprise – 2 vnt;
2) 10 Gbps greitaveikos LAN tinklo plokštės į turimas Flex System tarnybines stotis – 3 vnt.;
3) turimos rezervinio kopijavimo tarnybinės stoties papildoma įranga (5 vnt. 4TB kietųjų diskų, 10 Gbps greitaveikos LAN tinklo plokštė, 2 vnt. 8 Gb greitaveikos FC adapterių) – 1 kompl.;
4) duomenų kopijų saugyklos techninė įranga – 1 kompl.;
5) duomenų kopijų valdymo programinės įrangos licencijos – 1 kompl.