Bauleistung - 267826-2022
Polen-Grajewo: Bauarbeiten
2022/S 098-267826
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Bauauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2022/S 067-176080)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa i przebudowa dróg gminnych w Mieście Grajewo
Referenznummer der Bekanntmachung: RI.7013.4.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego: „Budowa i przebudowa dróg gminnych w Mieście Grajewo” w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, obejmującego, ulice: Polna, Piaskowa, Spokojna, rtm.Konopki, Perlitza, Ułańska, Legionistów, Grzybowa, Jaśminowa, Miła, Konwaliowa, Grabowskiego, plt.Sztramko, Partyzantów, Tabortowskiego, Baśniowa, Jana Pawła II, Siedzikówny, Kościelna, Św.Józefa, Św.Piotra, Św.Marka, Św.Kolbe, Św.Floriana, os.Południe (łącznik pomiędzy ul.Szpitalną a ul.Koszarową), parking przy ul.Strażackiej oraz brakujące chodniki na os.Huta, os.Szkolne i os.Parkowe.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca załącznik nr 9 SWZ. 3. Dodatkowe informacje dotyczące zakresu robót objętych zamówieniem zawarte są w „Opisie Przedmiotu Zamówienia” stanowiącego załącznik nr 8 SWZ.