Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
VHK 2.0 - Voertuigkenmerken KMar - bis
II.1.2)Código CPV principal48000000 Paquetes de software y sistemas de información
II.1.4)Breve descripción:
De KMar gebruikt een systeem voor voertuigherkenning ter ondersteuning van haar taak. Hierbij worden bij grensovergangen en binnenlandse wegen voertuigpassages geregistreerd die centraal verzameld worden voor nadere analyse of vergeleken worden met zoekopdrachten.
Onderstaand een opsomming op hoofdlijnen van de behoeftestelling:
— Vervangen van de centrale applicatie met een (nieuw te ontwikkelen) applicatie op basis van een modulaire, service gerichte architectuur en ontwerp,
— Aanpassingen in het sensordomein,
— Meerjarig Onderhoud en beheer.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software
72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información
II.2.4)Descripción del contrato: