II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Degvielas iegāde un uzpilde, izmantojot pēcapmaksas kartes
Referentienummer: PVD 2023/01/AK
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09100000 Brandstoffen
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 24
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09100000 Brandstoffen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 6
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 7
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 8
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 9
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 10
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 11
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 12
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 13
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 14
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 15
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 16
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 17
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 18
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 19
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 20
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 21
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 22
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 23
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 24