Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Park&Ride in municipiul Cluj-Napoca
Referenznummer der Bekanntmachung: 458053
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45223320 Bau von Park- and Ride-Anlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Park&Ride in municipiul Cluj-Napoca conform caiet de sarcini; clarificarile se vor solicita cu cel mult 20 de zile anterior depunerii ofertelor iar raspunsul la acestea se va publica cu 11 zile anterior datei limita de depunere oferte; valoarea cheltuielilor ''diverse si neprevazute'' este 4.680.648,10 le fara TVA si nu a fost cuprinsa in valoarea estimata a procedurii