Bauleistung - 267891-2022
Česko-Karlovy Vary: Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení
2022/S 098-267891
Oznámení o změně
Změna zakázky/koncese během doby jejího trvání
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Revitalizace objektu Císařských lázní, Karlovy Vary
II.1.2)Hlavní kód CPV
45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
45454100 Rekonstrukce budov
92522100 Ochrana historických památek
92312230 Služby poskytované sochaři
92312000 Umělecké služby
79420000 Manažerské poradenství
77211400 Kácení stromů
71421000 Zahradní architektura
71300000 Technicko-inženýrské služby
71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby
71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů
45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti
45310000 Elektroinstalační práce
45300000 Stavební montážní práce
45262600 Různé specializované stavební práce
45262311 Betonářské stavební práce
45262000 Speciální řemeslné stavební práce kromě střešních prací
45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce
45212350 Historicky nebo architektonicky mimořádně zajímavé budovy
45113000 Provoz staveniště
45100000 Práce spojené s přípravou staveniště
39100000 Nábytek
II.2.4)Popis výběrového řízení v době zadání zakázky:
Jedná se o rekonstrukci stávajícího objektu Císařských lázní v Karlových Varech, který je významnou národní kulturní památkou. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v závazném vzoru návrhu smlouvy o dílo na plnění veřejné zakázky, který je přílohou č. 5 zadávací dokumentace, a v jeho přílohách.