II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa produktów farmaceutycznych, płynów infuzyjnych, płynów do irygacji i hemodializ, specjalnych produktów odżywczych, produktów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego, kontrastów dla SPZOZ w S
Numer referencyjny: ZP-381-15/2019
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
2. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: produktów farmaceutycznych, płyny infuzyjne, płynów do irygacji i hemodializ, specjalnych produktów odżywczych, produktów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego, kontrastów.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości zawiera załącznik nr 3 (pakiety 1-24) – formularz asortymentowo-ilościowo-cenowy do niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
4. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano jakikolwiek znak towarowy, patent czy pochodzenie – należy przyjąć, że wskazane patenty, znaki towarowe, pochodzenie określają parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, co oznacza, że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia o równoważnych parametrach technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych. Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Załącznik nr 3, pakiet nr 1
Załącznik nr 3, pakiet nr 2
Załącznik nr 3, pakiet nr 3
Załącznik nr 3, pakiet nr 4
Załącznik nr 3, pakiet nr 5
Załącznik nr 3, pakiet nr 6
Załącznik nr 3, pakiet nr 7
Załącznik nr 3, pakiet nr 8
Załącznik nr 3, pakiet nr 9
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Załącznik nr 3, pakiet nr 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Załącznik nr 3, pakiet nr 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Załącznik nr 3, pakiet nr 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Załącznik nr 3, pakiet nr 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15880000 Specjalne produkty odżywcze
Załącznik nr 3, pakiet nr 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Załącznik nr 3, pakiet nr 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Załącznik nr 3, pakiet nr 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
Załącznik nr 3, pakiet nr 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Załącznik nr 3, pakiet nr 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
Załącznik nr 3, pakiet nr 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33692510 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Załącznik nr 3, pakiet nr 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
Załącznik nr 3, pakiet nr 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33692200 Produkty do żywienia pozajelitowego
Załącznik nr 3, pakiet nr 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
Załącznik nr 3, pakiet nr 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
Załącznik nr 3, pakiet nr 24