Bauleistung - 267917-2022
Tschechien-Ústí nad Labem: Bau von medizinischen Spezialgebäuden
2022/S 098-267917
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nový pavilon Emergency, COS, vč. JIP a nadzemní spojovací koridor se stávajícím pavilonem D, Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov, o.z. - stavební práce II.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45215120 Bau von medizinischen Spezialgebäuden
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Předmětem plnění vybraného dodavatele je provedení demolice pavilonu „L“ a části pavilonu „C“ Krajské zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov, o.z. a následná výstavba nového pavilonu emergency, centrálních operačních sálů, centrální sterilizace a jednotek intenzivní péče včetně stavebních úprav ve stávajícím pavilonu „C“. Předmětem plnění je dále výstavba nadzemního spojovacího koridoru, který propojí nově vybudovaný pavilon se stávajícím pavilonem „D“ Nemocnice Chomutov.
Plnění vybraného dodavatele současně zahrnuje dodávky, montáž a instalaci zdravotnické techniky, včetně jejího uvedení do provozu a provedení všech zkoušek a testů dle platné legislativy. Vybraný dodavatel bude dále zajišťovat související služby zahrnující bezpečnostně technické kontroly, revize a další kontroly instalované techniky, záruční servis a opakované instruktáže zdravotnického personálu po dobu trvání záruční doby dle ujednání smlouvy.
Konkrétní technické parametry předmětu smlouvy jsou blíže specifikovány v zadávací dokumentaci.