Käesoleva teate eesmärk on lühendada pakkumuste laekumise tähtaega
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Tableau tarkvara litsentside ostmine
Viitenumber: 250405
II.1.2)CPV põhikood48461000 Analüüsi- või teadustöötarkvara pakett
II.1.4)Lühikirjeldus:
Hankelepingu esemeks on Eesti Töötukassale Tableau tarkvara litsentside ostmine. Hankelepingu perioodiks on 12 kalendrikuud (01.10.2022 - 31.09.2023).
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 120 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)48461000 Analüüsi- või teadustöötarkvara pakett
II.2.4)Hanke kirjeldus: