Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Marktconsultatie gezamelijke aanbesteding Digiborden - SIVON
Referentienummer: NX 200364
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30231320 Touchscreenmonitors
II.1.4)Korte beschrijving:
SIVON is een coöperatie van schoolbesturen in het primair en voortgezet onderwijs en zorgt ervoor dat leerlingen, leraren en overige onderwijspersoneel onder gunstige voorwaarden kunnen beschikken over adequate (ict)voorzieningen voor onderwijs, talentontwikkeling in nationale en internationale samenwerking.
SIVON wil voor haar leden ontzorgen bij het aanschaffen van Digiborden en bijdragen aan kwalitatief en betaalbaar onderwijs. Derhalve is SIVON voornemens om als inkoopcoöperatie een gezamenlijk aanbesteding Digiborden in de markt te zetten voor haar leden.
Voordat SIVON deze aanbesteding in de markt zet wenst SIVON de inkoopstrategie te toetsen door middel van een marktconsultatie.
Onderwerpen die hierbij centraal staan zijn:
● Rol van digiborden in het onderwijs;
● Inkoopstrategie;
● Specificaties;
● Installatie;
● Onderhoud;
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 0.01 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: