Lieferungen - 268008-2022
Polen-Poznań: Softwarepaket und Informationssysteme
2022/S 098-268008
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie spójnego systemu informatycznego generującego e-usługi poprzez opracowanie i wdrożenie aplikacji mobilnej i webowej, przeznaczonej do monitoringu zdrowia, spersonalizowanych diet (...)
Referenznummer der Bekanntmachung: Quantum.Pzp.1.05.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie i wdrożenie spójnego systemu informatycznego generującego e-usługi poprzez opracowanie i wdrożenie aplikacji mobilnej i webowej, przeznaczonej do monitoringu zdrowia, spersonalizowanych diet i ćwiczeń niezbędnych przy chorobach osób starszych (55+), obejmujących 6 jednostek chorobowych (dalej: System).
2. Celem opracowania i wdrożenia Systemu jest umożliwienie:
a. poprawy stanu zdrowia i kondycji zdrowotnej poprzez właściwie zbilansowane odżywianie i spersonalizowany plan terapeutycznych diet,
b. prewencyjnego stosowanie diet, co może ograniczyć, opóźnić lub w ogóle wyeliminować pojawienie się chorób cywilizacyjnych dietozależnych,
c. monitorowanie właściwej wagi ciała w starszym wieku,
d. przeciwdziałanie progresji schorzeń,
dzięki funkcjonalnościom Systemu właściwym dla poszczególnych modułów Systemu, w tym dzięki zastosowaniu rozwiązań sztucznej inteligencji (AI).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket
48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
72110000 Beratung bei der Hardwareauswahl
72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
72210000 Programmierung von Softwarepaketen
72220000 Systemberatung und technische Beratung
72240000 Systemanalyse und Programmierung
72263000 Software-Implementierung
72265000 Software-Konfiguration
72268000 Bereitstellung von Software
85148000 Medizinische Analysedienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
3. Przedmiot Umowy będzie realizowany w 3 ściśle ze sobą powiązanych i wzajemnie się przenikających Etapach milowych:
A. 1 Etap milowy, który obejmuje opracowanie:
a. schematu procedur żywieniowych i zmiany stylu życia, indywidualnie dla każdej z 6 jednostek chorobowych – choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, cukrzyca, osteoporoza, nadwaga/otyłość, choroby serca i układu naczyniowego,
b. schematu zależności zdiagnozowanych obszarów,
dalej: Schematy,
B. 2 Etap milowy, który obejmuje opracowanie:
a. projektu technicznego Systemu zawierającego co najmniej:
▪ wymagania funkcjonalne,
▪ wymagania niefunkcjonalne,
▪ projekt architektury logicznej,
▪ procesy,
▪ aktorów,
▪ przypadki użycia UML,
▪ interfejsy wymiany danych (wewnętrzny, zewnętrzny),
▪ projekt architektury fizycznej,
▪ bazę danych,
▪ bezpieczeństwa,
b. projektu Systemu („mock-up”) – projekt technologii, funkcjonalności, założeń użytkowania,
c. projektów graficznych ekranów oprogramowania,
dalej: Projekty,
C. 3 Etap milowy, który obejmuje opracowanie i wdrożenie Systemu w oparciu o Schematy i Projekty, przy ścisłej współpracy z Zamawiającym.
4. Realizację każdego Etapu milowego poprzedzi przeprowadzenie przez Wykonawcę analizy przedwdrożeniowej.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
6. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane także w Projektowanych postanowieniach umownych stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.