Lieferungen - 268028-2022
Polen-Breslau: Lokales Netz
2022/S 098-268028
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń aktywnych sieci wraz z usługą wdrożenia dla potrzeb Sądu Okręgowego we Wrocławiu
Referenznummer der Bekanntmachung: DG.2502-3/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
32410000 Lokales Netz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aktywnych urządzeń sieci wraz z usługą ich wdrożenia dla potrzeb Sądu Okręgowego we Wrocławiu przy ul. Sądowej 1 / Podwale 29,30. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, pochodzić z bieżącej produkcji, posiadać stosowne dokumenty, certyfikaty, raporty dopuszczające je do sprzedaży i użytkowania na terenie Unii Europejskiej. Wykonawca jest zobowiązany wraz z dostarczonym sprzętem zapewnić asystę techniczną przez okres 3 lat licząc od daty obustronnie podpisanego bez zastrzeżeń protokołu odbioru jakościowego urządzeń. Zakres zamówienia obejmuje zakup urządzeń wraz z ich dostarczeniem, rozładunkiem i wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, przygotowaniem projektu technicznego obejmującego wszystkie dostarczane elementy, montaż i wdrożenie urządzeń, sporządzenie dokumentacji powykonawczej, przeszkolenie użytkowników, 3-letnią asystę techniczną. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ, który składa się z dwóch części: załącznika nr 1a do SWZ, stanowiącego część jawną opisu przedmiotu zamówienia, która jest publikowana na stronie prowadzonego postępowania wraz z dokumentacją postępowania oraz z załącznika nr 1b do SWZ, stanowiącego część poufną, która jest udostępniana na wniosek Wykonawcy, na warunkach opisanych w Rozdziale I ust. 3 pkt 3.3. SWZ. 2.Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Sąd Okręgowy we Wrocławiu zlokalizowany przy ul. Sądowej 1/Podwale 29,30 we Wrocławiu. Dostarczone urządzenia będą pracowały w pomieszczeniach Zamawiającego zlokalizowanych przy ul. Sądowej 1/Podwale 29,30, ul. Szybkiej 6-10, ul. Tkackiej 6-8, ul. Krakowskiej 141-155 oraz przy ul. Joannitów 14 we Wrocławiu.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 489 562.04 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
32420000 Netzausrüstung
32424000 Netzwerkinfrastruktur
32427000 Netzsystem
32428000 Netzwerkaufrüstung
72710000 Lokalnetz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aktywnych urządzeń sieci wraz z usługą ich wdrożenia dla potrzeb Sądu Okręgowego we Wrocławiu przy ul. Sądowej 1 / Podwale 29,30. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, pochodzić z bieżącej produkcji, posiadać stosowne dokumenty, certyfikaty, raporty dopuszczające je do sprzedaży i użytkowania na terenie Unii Europejskiej. Wykonawca jest zobowiązany wraz z dostarczonym sprzętem zapewnić asystę techniczną przez okres 3 lat licząc od daty obustronnie podpisanego bez zastrzeżeń protokołu odbioru jakościowego urządzeń. Zakres zamówienia obejmuje zakup urządzeń wraz z ich dostarczeniem, rozładunkiem i wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, przygotowaniem projektu technicznego obejmującego wszystkie dostarczane elementy, montaż i wdrożenie urządzeń, sporządzenie dokumentacji powykonawczej, przeszkolenie użytkowników, 3-letnią asystę techniczną.