Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu komputerowego - laptopów w ramach projektu grantowego Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR oraz projektu Cyfrowa Gmina
Referenznummer der Bekanntmachung: IRP.271.2.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu komputerowego – laptopów w ilości 741 sztuk w ramach realizacji projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR ” oraz laptopów w ilości 8 sztuk w ramach projektu „Cyfrowa Gmina”.
2. Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 w ramach V Osi Priorytetowej – Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
3. Zamówienie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część dotyczy dostawy sprzętu komputerowego – laptopów w ilości 741 sztuk, a druga część dotyczy dostawy sprzętu komputerowego – laptopów w ilości 8 sztuk.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 5 do SWZ (załącznik nr 5a dotyczy laptopów w ilości 741 sztuk, a załącznik 5b dotyczy laptopów w ilości 8 sztuk). Wszystkie wymagania stan
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 525 609.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu komputerowego - laptopów w ramach projektu grantowego Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu komputerowego – laptopów w ilości 741 sztuk w ramach realizacji projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR ”
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 5 do SWZ (załącznik nr 5a dotyczy laptopów w ilości 741 sztuk, . Wszystkie wymagania stanowią warunki minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP.
Dostawa sprzętu komputerowego - laptopów w ramach projektu Cyfrowa Gmina
Los-Nr.: 2
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu komputerowego – laptopów w ilości 8 sztuk w ramach projektu „Cyfrowa Gmina”.
2. Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 w ramach V Osi Priorytetowej – Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 5 do SWZ - załącznik 5b dotyczy laptopów w ilości 8 sztuk). Wszystkie wymagania stanowią warunki minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP.