Lieferungen - 268072-2022
Submission deadline has been amended by:  398808-2022
Česko-Brno: Lůžka pro použití ve zdravotnictví
2022/S 098-268072
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Lůžka pro pacienty
Spisové číslo: 25/22
II.1.2)Hlavní kód CPV
33192100 Lůžka pro použití ve zdravotnictví
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem zadávacího řízení je dodávka lůžek pro pacienty pro Interní gastroenterologickou kliniku (IGEK), Kliniku interní, geriatrie a praktického lékařství (KIGOPL) a Kliniku infekčních chorob (KICH), Fakultní nemocnice Brno, Pracoviště Nemocnice Bohunice a Porodnice, Jihlavská 20, 625 00 Brno.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Nemocniční lůžka pro IGEK
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Lůžka pro pacienty vč. příslušenství pro Interní gastroenterologickou kliniku (IGEK), Fakultní nemocnice Brno, Pracoviště Nemocnice Bohunice a Porodnice, Jihlavská 20, 625 00 Brno.
Nemocniční lůžka pro KIGOPL
Část č.: 2
Lůžka pro pacienty vč. příslušenství pro Kliniku interní, geriatrie a praktického lékařství (KIGOPL), Fakultní nemocnice Brno, Pracoviště Nemocnice Bohunice a Porodnice, Jihlavská 20, 625 00 Brno.
Bariatrické lůžko
Část č.: 3
Lůžko pro pacienty vč. příslušenství pro Kliniku infekčních chorob (KICH), Fakultní nemocnice Brno, Pracoviště Nemocnice Bohunice a Porodnice, Jihlavská 20, 625 00 Brno.
Transportní lůžko
Část č.: 4
Lůžka pro pacienty vč. příslušenství pro Kliniku infekčních chorob (KICH), Fakultní nemocnice Brno, Pracoviště Nemocnice Bohunice a Porodnice, Jihlavská 20, 625 00 Brno.