II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Modernizace Nemocnice Třinec - II. etapa
II.1.2)Hlavní kód CPV33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - operačních světel, operačních stolů, anesteziologické techniky, elektrochirurgických generátorů, artroskopického řetězce a monitorovací techniky (dále jen „předmět veřejné zakázky“).
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 24 752 067.00 CZK
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33100000 Zdravotnické přístroje
50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - operačních světel.
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - operačních stolů.
II.2.1)Název:
Anesteziologické přístroje
Část č.: 3
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - anesteziologické techniky.
Anesteziologický přístroj do prostředí MR
Část č.: 4
Elektrochirurgické generátory
Část č.: 5
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - elektrochirurgických generátorů.
Artroskopický řetězec včetně shaveru
Část č.: 6
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - artroskopického řetězce.
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - monitorovací techniky.
Upgrade monitorovacího systému
Část č.: 8