Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4
Referenznummer der Bekanntmachung: OSP.1.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji 2022), średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, z napędem 4x4, dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławoszynie - 1 SZT.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji 2022), średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, z napędem 4x4, dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławoszynie - 1 szt.