Lieferungen - 268169-2023
Submission deadline has been amended by:  292441-2023
Polen-Łódź: Elektrizität
2023/S 088-268169
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZP/39/2023 - Dostawa energii elektrycznej dla Instytutu „CZMP”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/39/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Instytutu „CZMP”
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część nr 1. Energia elektryczna na potrzeby ICZMP
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Szczyt przedpołudniowy - 760 000 kWh
2. Szczyt popołudniowy - 470 000 kWh
3. Pozostałe godziny doby - 1 900 000 kWh
Część nr 2. Energia elektryczna na potrzeby Działu Hoteli i Budynków Mieszkalnych ICZMP
Los-Nr.: 2
Energia całodobowa - 250 000 kWh