II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Levering van droge kruidenierswaren
Referenznummer der Bekanntmachung: P221001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De aanbestedende dienst wenst middels deze aanbesteding één of vier raamovereenkomst(en) aan te gaan met één of meerdere Opdrachtnemers voor het leveren van droge kruidenierswaren zodat de aanbestedende dienst vanaf 1augustus 2022 op een rechtmatige en doelmatige wijze droge kruidenierswaren kan verwerven. De aanbesteding is verdeeld in vijf percelen. Opdrachten worden gegund op basis van laagste prijs.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15411100 Pflanzenöle
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
112.500 consumenteneenheden
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15241400 Thunfischkonserven
1.800.000 consumenteneenheden
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15331428 Tomatensoße/Paradeisersoße
450.000 consumenteneenheden
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03221000 Gemüse
450.000 consumenteneenheden bruine bonen en 450.000 consumenteneenheden doperwten
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Olie, tonijn, tomatensaus en groente
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
De geraamde hoeveelheid van de raamovereenkomst betreft 112.500 consumenteneenheden zonnebloem- of sojaolie, 1.800.000 consumenteneenheden tonijn op water, 450.000 consumenteneenheden tomatensaus, 450.000 consumenteneenheden bruine bonen en 450.000 consumenteneenheden doperwten.