II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ACORD CADRU DE FURNIZARE REACTIVI SI CONSUMABILE DE LABORATOR
Referenznummer der Bekanntmachung: 4663448_2022_PAAPD1354241
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 24 216 224.48 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Mediu bulion nutritiv pentru microbilogie
Los-Nr.: 8
Kit pentru aparatul Nanoduct
Los-Nr.: 7
PACHET REACTIVI TRANSFUZIE COMPATIBILA CU LINIA DIAPRO-ACROSS AFLATA IN DOTAREA SPITALULUI
Los-Nr.: 1
Holder pentru sange venos
Los-Nr.: 17
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Mediu agar tip MAC CONKEY placi turnate pentru microbilogie
Los-Nr.: 9
Solutie suspensie V1204 pentru analizorul de bacteriologie VITEK 2
Los-Nr.: 15
Anse sterile de 1 microlitru
Los-Nr.: 16
Tuburi de microcentrifuga cu retentie redusa de 2 ml
Los-Nr.: 18
PACHET REACTIVI ELECTROFOREZA SECVENTIERE CLASICA
Los-Nr.: 4
PACHET CONSMABILE TIPIZARE HLA LOW, MEDIUM SI HIGH REZOLUTION
Los-Nr.: 3
PACHET REACTIVI TIPIZARE HLA LOW, MEDIUM SI HIGH REZOLUTION
Los-Nr.: 2
PACHET CONSUMABILE ELECTROFOREZA SECVENTIERE CLASICA
Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14