II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu medycznego w podziale na zadania, w tym: dostawa centrali kardiomonitorującej dla oddziału chirurgii ogólnej i naczyniowej, diatermii chirurgicznej, myjni do narzędzi
Numer referencyjny: EP/47/2022
II.1.2)Główny kod CPV33195200 Centralna jednostka monitorująca
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w podziale na zadania, w tym: dostawa centrali kardiomonitorującej dla oddziału chirurgii ogólnej i naczyniowej, diatermii chirurgicznej, myjni do narzędzi. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określa Specyfikacja techniczno - eksploatacyjna, stanowiąca Załącznik nr 2 do SWZ (dla poszczególnego zadania).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 - centrala kardiomonitorująca dla oddziału chirurgii ogólnej i naczyniowej
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33195200 Centralna jednostka monitorująca
II.2.4)Opis zamówienia:
dostawa centrali kardiomonitorującej dla oddziału chirurgii ogólnej i naczyniowe. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określa Specyfikacja techniczno - eksploatacyjna, stanowiąca Załącznik nr 2 do SWZ
Zadanie nr 2 - diatermia chirurgiczna
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33161000 Urządzenia elektrochirurgiczne
dostawa diatermii chirurgicznej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określa Specyfikacja techniczno - eksploatacyjna, stanowiąca Załącznik nr 2 do SWZ
Zadanie nr 3 - myjnia do narzędzi
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33191100 Urządzenia sterylizujące
dostawa myjni do narzędzi. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określa Specyfikacja techniczno - eksploatacyjna, stanowiąca Załącznik nr 2 do SWZ