Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 268324-2022
Česko-Frýdek-Místek: Endoskopy
2022/S 098-268324
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka endoskopického vybavení pro Beskydské gastrocentrum
Spisové číslo: P/006/0006RA/INV/22
II.1.2)Hlavní kód CPV
33168100 Endoskopy
II.1.4)Stručný popis:
Dodávka, instalace a pozáruční servis nových, nepoužitých přístrojů dle specifikace uvedené v příloze č. 1a (část A) a 1b (část B) zadávací dokumentace.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 23 200 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Část č.: část A
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Dodávka, instalace a pozáruční servis nových, nepoužitých níže uvedených přístrojů pro Beskydské gastrocentrum Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. dle specifikace uvedené v příloze č. 1a ZD.
Zadavatel požaduje v rámci části A dodávku přístrojů:
A1: LCD monitor, 3 ks; A2: Videoprocesor, 2 ks; A3: LED zdroj světla, 2 ks; A4: Jednotka pro umělou inteligenci (pro kolonoskopická vyšetření), 1 ks; A5: Videokolonoskop, 2 ks; A6: Endosonografický procesor, 1 ks; A7: Lineární sonogastroskop, 2 ks; A8: Radiální sonogastroskop, 1 ks; A9: Videobronchoskop ultrasonografický lineární, 1 ks; A10: Insuflační jednotka CO2, 2 ks; A11: Odsávací pumpa, 1 ks; A12: Oplachová vodní peristaltická pumpa, 1 ks; A13: Záznamové zařízení, 1 ks; A14: Mycí automat, 2 ks.
Část č.: Část B
Dodávka, instalace a pozáruční servis nových, nepoužitých níže uvedených přístrojů pro Beskydské gastrocentrum Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. dle specifikace uvedené v příloze č. 1b ZD.
Zadavatel požaduje v rámci části B dodávku přístrojů:
B1: Endoskopická jednotka (videoprocesor se zdrojem světla), 1 ks; B2: Videokolonoskop, 2 ks; B3: Elektrochirurgická jednotka, 1 ks; B4: Videogastroskop, 2 ks; B5: Videoduodenoskop, 2 ks; B6: Insuflační jednotka CO2, 1 ks