Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Cartuse de toner pentru imprimante si fotocopiatoare
Referenznummer der Bekanntmachung: 4426336_2022_PAAPD1358018
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 137 360.00 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lot 4 Cartuse de toner pentru imprimante si fotocopiatoare
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30125100 Tonerpatronen
Lot 1 Cartuse de toner pentru imprimante si fotocopiatoare
Los-Nr.: 1
Lot 2 Cartuse de toner pentru imprimante si fotocopiatoare
Los-Nr.: 2
Lot 3 Cartuse de toner pentru imprimante si fotocopiatoare
Los-Nr.: 3