Lieferungen - 268374-2022
Polen-Lublin: Systemverwaltungssoftwarepaket
2022/S 098-268374
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozbudowa i utrzymanie posiadanego systemu do wykrywania i reakcji na zagrożenia, zapewniającego ochronę stacji roboczych i serwerów przed atakami firmy FireEye
Referenznummer der Bekanntmachung: Zp 2130-85/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i utrzymanie posiadanego systemu do wykrywania i reakcji na zagrożenia, zapewniającego ochronę stacji roboczych i serwerów przed atakami firmy FireEye. Zamawiający eksploatuje System do wykrywania i reakcji na zagrożenia, zapewniający ochronę stacji roboczych
i serwerów przed atakami firmy FireEye. Zamawiający posiada odpowiednie uprawnienia do korzystania z subskrypcji na System, w tym na poszczególne elementy składowe tego Systemu, tj. HX, CM, licencje oraz oprogramowanie Agentów. Obecnie Instancja Systemu posiadanego przez Zamawiającego, posiada odpowiednią wydajność i pojemność do obsługi gromadzenia danych dotyczących wykrytych zagrożeń, dla co najmniej 60 tys. stacji roboczych i serwerów.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
i serwerów przed atakami firmy FireEye. Zamawiający posiada odpowiednie uprawnienia do korzystania z subskrypcji na System, w tym na poszczególne elementy składowe tego Systemu, tj. HX, CM, licencje oraz oprogramowanie Agentów. Obecnie Instancja Systemu posiadanego przez Zamawiającego, posiada odpowiednią wydajność i pojemność do obsługi gromadzenia danych dotyczących wykrytych zagrożeń, dla co najmniej 60 tys. stacji roboczych i serwerów. Przedmiot zamówienia obejmuje m. in.: a) dostarczenie oraz zaimplementowanie przez Wykonawcę (w zamówieniu podstawowym) 18 000 sztuk licencji dla Agentów posiadanego przez Zamawiającego Systemu – w terminie nie dłuższym niż 15 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy; b) rozbudowę posiadanego przez Zamawiającego Systemu, poprzez dostarczenie i wdrożenie przez Wykonawcę środowiska Sandbox wraz z udzieleniem 24 miesięcznej gwarancji na dostarczony Sprzęt – w terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy; c) zapewnienie ciągłości dostępu do Instancji Systemu posiadanego przez Zamawiającego wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych w okresie do dnia 24 stycznia 2024 r. – w terminie nie dłuższym niż 15 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy; d) świadczenie wsparcia eksperckiego, w ilości maksymalnej wynoszącej 1000 roboczogodzin (roboczogodzina - jednostka obliczeniowa równa jednej godzinie przepracowanej przez jedną osobę, pojęcie stosowane zamiennie z osobogodziną), według potrzeb Zamawiającego, od dnia podpisania umowy do dnia 24 stycznia 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.