Lieferungen - 268404-2022
Polen-Nowy Dwór Mazowiecki: Steinkohle und aus Steinkohle gewonnene Brennstoffe
2022/S 098-268404
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
SVA/U/4620-56/2022: Zakup wraz z dostawą węgla kamiennego do miejscowości Poturzyn
Referenznummer der Bekanntmachung: SVA/U/4620-56/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09111000 Steinkohle und aus Steinkohle gewonnene Brennstoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą węgla kamiennego o granulacji 40 mm – 80 mm, wartości opałowej powyżej 28 000 kJ/kg, zawartość popiołu do 6%, zawartości siarki do 0,6%, zawartości miału do 10% o wilgotności poniżej 15% do JW. w m. Poturzyn – 50 Mg.
Zakres przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przewidywane jednorazowe dostawy: JW. w m. Poturzyn – 50 Mg – w dwóch dostawach po 25 Mg.
Zamawiający informuje, że podlega zwolnieniu z podatku akcyzowego na podstawie art. 31a ust. 1 pkt 3 ustawy o podatku akcyzowym.