Lieferungen - 268421-2022
Submission deadline has been amended by:  332875-2022
die Slowakei-Bratislava: Magnetplattenspeicher
2022/S 098-268421
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Hybridné dátové úložisko
Referenznummer der Bekanntmachung: OESM./2022/001713
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30233130 Magnetplattenspeicher
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodanie hybridného dátového úložiska vrátane dopravy, montáže, inštalácie, konfigurácie zariadenia, rozšírenie diskových priestorov pre aplikačné servery, aktualizácie dokumentácie a potvrdenie o aktivácii záruky a podpory výrobcu na portáli / webovom sídle výrobcu. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 759 890.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
51611100 Hardwareinstallation
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: