II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup sprzętu i oprogramowania dla szkół podstawowych z gminy Brwinów
Numer referencyjny: ZP.271.44.2022
II.1.2)Główny kod CPV39162100 Pomoce dydaktyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu i oprogramowania dla szkół podstawowych z gminy Brwinów w ramach projektu „E-usługi dla szkół w ramach ZIT” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa II Wzrost e-potencjału Mazowsza, Działanie 2.1. E-usługi, Poddziałanie 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 części:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, drukującego i oprogramowania
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30213100 Komputery przenośne
30213200 Komputer tablet
30213300 Komputer biurkowy
48931000 Pakiety oprogramowania szkoleniowego
II.2.4)Opis zamówienia:
1. CZĘŚĆ 1: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, drukującego i oprogramowania: 148 szt. komputerów stacjonarnych typu All-in-One (z systemem operacyjnym**), 25 szt. laptopów (z systemem operacyjnym), 3 szt. tabletów (z systemem operacyjnym), 6 szt. drukarki, 40 szt. pakietów oprogramowania biurowego, 9 szt. zestawów robotów do nauki programowania, 10 szt. zestawów klocków do nauki programowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik 5.1.
**) Zgodnie z art. 83 ust. 1 pkt. 26 lit. a ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towaru i usług (Dz. U. z 2021 r., poz. 685 ze zm.) oraz art. 57 ust. 1 i art. 58 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2021 r., poz. 1082 ze zm.) Zamawiający oświadcza, że odbiorcą ww. komputerów będą placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Zamawiający i potwierdza, że komputery stacjonarne typu ALL-in-One oraz drukarki wymienione powyżej będą wykorzystywane do celów związanych z realizowaną przez te placówki działalnością dydaktyczną.
Zamawiający skorzysta z możliwości zastosowania preferencyjnej stawki VAT w wysokości 0%, zgodnie z Załącznikiem nr 6 – Zaświadczenie.
2. Przedmiot zamówienia uwzględnia potrzeby w zakresie zdiagnozowane dysfunkcji i niepełnosprawności wśród uczniów i uczennic, uczęszczających do szkół na terenie gminy Brwinów.
3. Wykonawcy zobowiązani są dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy będący przedmiotem zamówienia o parametrach technicznych i jakościowych nie gorszych niż określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca ma obowiązek, na etapie realizacji zamówienia, posiadać w stosunku do sprzętu będącego przedmiotem zamówienia dokumenty zezwalające na ich stosowanie gwarancje, licencje.
4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy do miejsca wskazanego przez Zamawiającego tzn. do szkół objętych projektem „E-usługi dla szkół w ramach ZIT”. Dokładny termin dostawy sprzętu Wykonawca uzgodni z Zamawiającym.
Zakup i dostawa wraz z montażem i konfiguracją monitorów dotykowych
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30231320 Monitory dotykowe
1. CZĘŚĆ 2. Zakup i dostawa wraz z montażem i konfiguracją monitorów dotykowych: 11 szt. monitorów dotykowych (z systemem operacyjnym). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik 5.2.
Zakup i dostawa specjalistycznych programów multimedialnych
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV48931000 Pakiety oprogramowania szkoleniowego
1. CZĘŚĆ 3: Zakup i dostawa specjalistycznych programów multimedialnych: 1 szt. zestaw typu „wirtualne laboratorium” umożliwiający przeprowadzenie doświadczeń zgodnych z podstawą programową nauczania chemii w szkole podstawowej, 1 szt. zestaw do terapii logopedycznej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik 5.3.