Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Pastato – civilinės metrikacijos rūmų, K. Kalinausko g. 21, Vilniuje, remonto projekto, kurio sudedamoji dalis yra tvarkybos darbų projektas, parengimo, statybą leidžiančio dokumento paslaugos
II.1.2)Main CPV code71220000 Architectural design services
II.1.4)Short description:
Pastato – civilinės metrikacijos rūmų, K. Kalinausko g. 21, Vilniuje, remonto projekto, kurio sudedamoji dalis yra tvarkybos darbų projektas, parengimo, statybą leidžiančio dokumento paslaugos.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: