Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Document workflow management oplossing ten behoeve dan de OER
Referenznummer der Bekanntmachung: 2021/031/OEO
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht bestaat uit:
Het leveren van één integrale oplossing voor de totstandkoming van de onderwijs- en examenregelingen (OER)/het Studentenstatuut van Hogeschool Rotterdam conform de wettelijke eisen;
Het implementeren van één integrale oplossing voor de totstandkoming van de onderwijs- en examenregelingen (OER)/het Studentenstatuut van Hogeschool Rotterdam;
Verzorging van support conform het Programma van Eisen;
Reguliere verbeteringen;
Doorontwikkelen van de oplossing.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 60 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De geraamde waarde van de Overeenkomst bedraagt € 60.000,00 (inclusief BTW) per jaar incl. de trainingen (zie Eisen) en eventuele bijkomende implementatiekosten.