Lieferungen - 268487-2022
die Niederlande-Arnheim: Baustoffe
2022/S 098-268487
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
B2372-2: Levering liggers, oplegblokken en Funderingspalen A28 Aansluiting Wezep/ H2O
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44110000 Baustoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met een opdrachtnemer voor B2372-2: Levering liggers, oplegblokken en Funderingspalen A28 Aansluiting Wezep/ H2O aan Provincie Gelderland. Deze opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die  Inschrijving met de laagste prijs heeft uitgebracht.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met een opdrachtnemer voor B2372-2: Levering liggers, oplegblokken en Funderingspalen A28 Aansluiting Wezep/ H2O aan Provincie Gelderland. Deze opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die Inschrijving met de laagste prijs heeft uitgebracht.
Wegens de volgende motivering(en) wordt de Opdracht gegund op basis van de laagste prijs en niet op basis van BPKV:
De gevraagde prestatie die geleverd dient te worden, is in sterke mate gestandaardiseerd in de markt.
Grote verschillen in kwaliteit niet te verwachten zijn.
Er is weinig wegingsvrijheid voor de marktpartij om onderscheidend te zijn. Er is weinig ruimte om zinnige BPKV-criteria te formuleren wegens een sterke mate van standaardisatie. Daarmee is er geen meerwaarde te genereren.
Het zijn routinematige, niet complexe opdrachten.
Het gaat om eenvoudige homogene levering, waarbij alles m.b.t. kwaliteit, locatie, logistiek en omgeving al voorgeschreven is.
Het uit te voeren werk is gelegen aan de A28 in de gemeente Oldebroek (Wezep)
De leverantie bestaat in hoofdzaak uit:
a. prefab voorgespannen betonnen funderingspalen 272 stuks
b. 16 stuks kokerliggers met een maximale hoogte van 1300 mm en een overspanningslengte 38,10 m
c. 3 stuks kokerliggers met een maximale hoogte van 1200 mm en een overspanningslengte 38,10 m
d. De opleggingen voor de liggers, totaal 38 stuks onderverdeeld in 32 stuks voor verkeersviaduct en 6 stuks voor fietsviaduct.