Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Lanksčių endoskopų pirminio valymo, plovimo-dezinfekavimo ir džiovinimo-saugojimo įrangos pirkimas VUL SK Nr. 4501
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33191000 Sterilizacijos, dezinfekcijos ir higienos prietaisai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Lanksčių endoskopų pirminio valymo, plovimo-dezinfekavimo ir džiovinimo-saugojimo įrangos pirkimas
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirminio lanksčių endoskopų apruošimo įranga
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33191000 Sterilizacijos, dezinfekcijos ir higienos prietaisai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirminio lanksčių endoskopų apruošimo įranga, 1 komplekt.
Lanksčių endoskopų plovimo-dezinfekavimo mašina
Pirkimo dalies Nr.: 2
Lanksčių endoskopų plovimo-dezinfekavimo mašina, 1 komplekt.
Lanksčių endoskopų džiovinimo ir saugojimo spinta
Pirkimo dalies Nr.: 3
Lanksčių endoskopų džiovinimo ir saugojimo spinta, 1 komplekt.