II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Chirurginiai instrumentai (Nr. 6784, Nr. 6785, Nr. 6786, Nr. 6787)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33169000 Chirurgische Instrumente
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Lanksčių kanuliuotų intramedulinio kanalo grąžtų rinkinys (2 kompl.), metalo konstrukcijų šalinimo instrumentų universalus rinkinys (1 kompl.), intramedulinių vinių šalinimo universalus rinkinys (1 kompl.), dubens išorinės fiksacijos sistema (1 kompl.), pristatymo terminas ne vėliau kaip per 3 mėn. nuo sutarties įsigaliojimo dienos
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lanksčių kanuliuotų intramedulinio kanalo grąžtų rinkinys
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33169000 Chirurgische Instrumente
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Lanksčių kanuliuotų intramedulinio kanalo grąžtų rinkinys (2 kompl.), pristatymo terminas ne vėliau kaip per 3 mėn. nuo sutarties įsigaliojimo dienos
Metalo konstrukcijų šalinimo instrumentų universalus rinkinys
Los-Nr.: 2
Metalo konstrukcijų šalinimo instrumentų universalus rinkinys (1 kompl.), pristatymo terminas ne vėliau kaip per 3 mėn. nuo sutarties įsigaliojimo dienos
Intramedulinių vinių šalinimo universalus rinkinys
Los-Nr.: 3
Intramedulinių vinių šalinimo universalus rinkinys (1 kompl.). pristatymo terminas ne vėliau kaip per 3 mėn. nuo sutarties įsigaliojimo dienos
Dubens išorinės fiksacijos sistema
Los-Nr.: 4
Dubens išorinės fiksacijos sistema (1 kompl.), pristatymo terminas ne vėliau kaip per 3 mėn. nuo sutarties įsigaliojimo dienos