Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Δ.26/22 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια δυο (2) τεμ Υλικού MAIN GEAR BOX(MGB), P/N 332A32-1007-06T, Ε/Π AS -332C1, SUPER PUMA
Αριθμός αναφοράς: 160532
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV34731700 Μέρη ελικοπτέρων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Προμήθεια δυο (2) τεμ Υλικού MAIN GEAR BOX(MGB), P/N 332A32-1007-06T, Ε/Π AS -332C1, SUPER PUMA
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 3 888 160.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Προμήθεια ενός (1) τεμ Υλικού MAIN GEAR BOX(MGB), P/N 332A32-1007-06T, Ε/Π AS -332C1, SUPER PUMA
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV34731700 Μέρη ελικοπτέρων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Αριθμός τμήματος: 2