Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dostawa urządzeń i stworzenie treści multimedialnych w przestrzeni Ostrowa Tumskiego
Número de referencia: ZOU-XII.271.73.2019.MA
II.1.2)Código CPV principal30200000 Equipo y material informático
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, konfiguracja, instalacja urządzeń multimedialnych w przestrzeni Ostrowa Tumskiego tzw. lornet „oka czasu” oraz wykonanie treści multimedialnych wraz z uruchomieniem w ramach realizacji projektu „„Tu się wszystko zaczęło” - ekspozycja świadectw początków państwowości polskiej na Ostrowie Tumskim w Poznaniu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.4.1 Zachowanie, ochrona, promowanie i rozwój dziedzictwa naturalnego i kulturowego Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.