Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
BZ ROVK Leveren braakwerende opbergmiddelen
Referentienummer: 201865003.001.045
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44619000 Overige opbergmiddelen
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze Aanbesteding is een niet-openbare procedure en bestaat uit twee fases:
1. Selectiefase
2. Inschrijvingsfase
U wordt als Potentiële Gegadigde uit om zich aan te melden voor de levering van ‘Braakwerende Opbergmiddelen’.
Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier op het gebied van levering van braakwerende opbergmiddelen alsmede het ontwerpen, produceren en leveren van speciale producten i.r.t. braakwerende opbergmiddelen.
De intentie is om de Raamovereenkomst op 2 januari 2023 van kracht te laten worden.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 664 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)44619000 Overige opbergmiddelen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Binnen de scope van de Opdracht valt het volgende:
- Het ontwerpen, produceren en leveren van braakwerende opbergmiddelen op een vaste locatie in Nederland.
- Het ontwerpen, produceren en leveren van speciale producten i.r.t. braakwerende opbergmiddelen op een vaste locatie in Nederland.
Bij speciale producten valt te denken o.a. aan op maat gemaakte producten, afwijkend van de standaard. Bijvoorbeeld: kluizen t.b.v. het plaatsen van computerapparatuur of kluizen met een afwijkende indeling.