II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Leveren minicontainers gemeenten Aa en Hunze, Assen, Borger-Odoorn, Midden-Drenthe, De Wolden en N.V. Area Reiniging
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34928480 Abfallcontainer und -körbe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht betreft het leveren van vermoedelijk circa 130.000 minicontainers onder de werking van de af te sluiten raamovereenkomst. De genoemde hoeveelheden zijn indicatief. Aan deze indicatie kunnen geen rechten worden ontleend.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Op afroep leveren minicontainers 100% virgin materiaal
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34928480 Abfallcontainer und -körbe
19000000 Leder- und Textilerzeugnisse, Plastik- und Gummistoffe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De opdracht betreft het leveren van vermoedelijk circa 130.000 minicontainers (som der beide percelen) onder de werking van de af te sluiten raamovereenkomst. De genoemde hoeveelheden en raming waarde zijn indicatief. Aan deze indicatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Op afroep leveren minicontainers materiaal met een percentage gerecycled kunststof granulaat
Los-Nr.: 2