Países Bajos-La Haya: Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
2019/S 110-268668
Anuncio de información previa
El presente anuncio solo proporciona información previa
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Voornemen tot gunnen raamovereenkomst Natuur & Milieu
II.1.2)Código CPV principal79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
II.1.4)Breve descripción:
Dit betreft een publicatie tot voornemen om een raamovereenkomst te gunnen aan Natuur & Milieu (N&M) ten behoeve van de ondersteuning van 3 verschillende beleidstrajecten op het gebied van duurzame mobiliteit: (1) het versterken van verduurzaming woon-werk en zakelijk verkeer; (2) het stimuleren van deelmobiliteit en (3) het reduceren van CO2-uitstoot van mobiele werktuigen. Met de te sluiten raamovereenkomst wordt beoogd om deze beleidstrajecten te continueren en verder uit te bouwen. Opdrachtgever is het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, directie Wegen en Verkeersveiligheid.
Reacties zijn mogelijk tot uiterlijk 25.6.2019 23:59 uur.
Meer informatie treft u in de bijlage.
Let op: dit is slechts een vooraankondiging van een voornemen tot gunnen en geen aankondiging van een opdracht.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 220 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79996000 Servicios de organización de empresas
79900000 Servicios comerciales diversos y otros servicios conexos
75131000 Servicios gubernamentales
90713000 Servicios de asesoramiento sobre asuntos ambientales
II.2.4)Descripción del contrato:
De geraamde opdrachtwaarde van de raamovereenkomst bedraagt EUR 220 000,00 exclusief BTW voor de gehele loopduur van de overeenkomst (3 jaar met een verlengingsoptie van 1 jaar). Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.