II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pārtikas – bakalejas un gaļas produktu piegāde Balvu novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Atsauces numurs: BNP 2022/67 AK
II.1.2)Galvenās CPV kods15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 5
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
II.2.4)Iepirkuma apraksts: II.2.5)Līguma slēgšanas tiesību piešķiršanas kritērijiZemāk minētie kritēriji
Kvalitātes kritērijs - Nosaukums: Piedāvāto pārtikas produktu ar paaugstinātu kvalitātes līmeni īpatsvars / Svērums: 40
Kvalitātes kritērijs - Nosaukums: Videi draudzīga produktu piegāde / Svērums: 10
Cena - Svērums: 50
II.2.1)Nosaukums:
Cūkgaļas un subproduktu piegāde
Daļas numurs: 2
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 3
Vistas gaļas un subproduktu piegāde
Daļas numurs: 4
Gaļas izstrādājumu piegāde
Daļas numurs: 5