II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pārtikas produktu piegāde Krāslavas novada veselības un sociālo pakalpojumu centram „Dagda”
Atsauces numurs: DPPA 2022/9
II.1.2)Galvenās CPV kods15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 17
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
II.2.1)Nosaukums:
Sieri un piena pārstrādes saliktie produkti
Daļas numurs: 2
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 3
Gaļas pārstrādes produkti, cīsiņi un desas
Daļas numurs: 4
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 5
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 6
Zivis kā akvakultūras produkti
Daļas numurs: 7
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 8
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 9
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 10
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 11
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 12
Pārstrādātie augļi un ogas
Daļas numurs: 13
Graudaugi, pākšaugi un to produkti
Daļas numurs: 14
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 15
Bakalejas preces, augu taukvielas un eļļas, ēdienu piedevas un dzērieni
Daļas numurs: 16
Specializētā pārtika un reprezentācijas produkti
Daļas numurs: 17