Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: VLK 2022/05
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34100000 Kraftfahrzeuge
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 550 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Jauna smagā automašīna – kravas šasija ar sadzīves atkritumu virsbūvi piegāde
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34100000 Kraftfahrzeuge
Jauna smagā automašīna ar ziemas dienesta aprīkojumu un vasaras vakuuma slaucīšanas tehnikas piegāde
Los-Nr.: 2