Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Priemonės mikrobiologinių tyrimų atlikimui
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696000 Reagentien und Kontrastmittel
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 265 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rinkiniai virškinamojo trakto sutrikimų nustatymui išmatose
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Cheminės medžiagos ir terpių priedai
Los-Nr.: 2