Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.2)Código CPV principal79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.1.4)Breve descripción:
Opdrachtgever maakt gebruik van de inzet van uitzendkrachten als de reguliere capaciteit en bezetting onvoldoende blijken te zijn. Hierbij gaat het om ziektevervanging, specifieke deskundigheid bij projecten en/of om opvang bij piekbelastingen.
De gevraagde dienstverlening bestaat uit het leveren van Uitzendkrachten voor algemene functies tot en met schaal 8 van de CAO Waterschappen. Hierbij gaat het in de basis om de functieclusters Administratief, Managementondersteuning (secretaresse), Facilitaire zaken, HRM, Logistiek, Financiën en ICT. De meest voorkomende functieprofielen zijn ondersteunende functies op facilitair en administratief gebied.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt naar verwachting waarde in EUR 125 000 per jaar. Deelnemers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opgave van de geraamde waarde van de onderhavige Opdracht.