Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Statikus áramátalakító beszerzése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001660522021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31121110 Leistungswandler
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Közbeszerzési dokumentációban részletesen specifikáltak szerint termék beszerzése mindösszesen (alap-összmennyiség): 13 darab teljesüléséig.
A megadott alap-összmennyiségektől ajánlatkérő legfeljebb 3 darab erejéig, azaz 23%-kal eltérhet a szerződés teljesítése során.
Fix keret: 13 darab, opciós keret: 3 darab)
Ajánlatkérő a szerződés hatálya alatt 13 darab alap-összmennyiség lehívására kötelezettséget vállal.
A becsült érték az alap-összmennyiséget tekintve: nettó 36 270 000 HUF.
A műszaki leírásban esetlegesen előforduló, nevesített típus név, márkanév stb. a termék jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, a 321/2015. Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdés alapján az azzal egyenértékű minőségű terméket ajánlatkérő elfogadja.
A termék leszállításakor, átadásra kell kerüljön a termék gyártmánydokumentációja (alkatrészjegyzék, kapcsolási rajzok, hibakereséshez, beállításhoz szükséges mérési utasítások, útmutatók), mely alkalmas a garanciális időszak lejárta utáni javítási és karbantartási feladatok elvégzésére. Megrendelő vállalja, hogy harmadik személynek ezen dokumentációt nem adja át. A dokumentációkat magyar nyelven kell biztosítani (digitális formában és papír alapon egyaránt).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31121110 Leistungswandler
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: