Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gara europea procedura aperta per l’aggiudicazione della fornitura e consegna del gasolio agricolo e da autotrazione per l’esercizio delle attività consortili fino al 31/12/2024
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09134100 Dieselolie
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: