Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Lieferungen - 268759-2022
Polska-Kraków: Urządzenia komputerowe
2022/S 098-268759
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa wyposażenia laboratorium interfejsów (zestawu 13 okularów wirtualnej rzeczywistości z peryferiami) dla WH - KC-zp.272-36/22
Numer referencyjny: KC-zp.272-36/22
II.1.2)Główny kod CPV
30200000 Urządzenia komputerowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia laboratorium interfejsów (zestawu 13 okularów wirtualnej rzeczywistości z peryferiami) zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa zestawu 11 okularów wirtualnej rzeczywistości (mobilnych wyświetlaczy nagłownych wysokiej wydajności) z peryferiami o 5 różnych zestawach wymagań technicznych
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu 11 okularów wirtualnej rzeczywistości (mobilnych wyświetlaczy nagłownych wysokiej wydajności) z peryferiami o 5 różnych konfiguracjach zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ w zakresie zadania nr 1
Dostawa 2 szt. okularów wirtualnej rzeczywistości (mobilnych wyświetlaczy nagłownych wysokiej wydajności)
Część nr: 2
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. okularów wirtualnej rzeczywistości (mobilnych wyświetlaczy nagłownych wysokiej wydajności) zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 4.1 SWZ w zakresie zadania nr 2